Craft The World + 2 DLC - повна російська версія
Гру додав : orlada | 05.04.2017 22:16
Рейтинг : 0(0)
Craft The World - захоплююча пісочниця з елементами стратегії і RPG, яка є сумішшю таких ігор як Dungeon Keeper, Terraria, Starbound і Dwarf Fortress!Вам належить займатися збором різноманітних ресурсів, крафтом безлічі предметів, спорудою величезних фортець, і звичайно ж битвами з небезпечними монстрами!
Northgard v0.1.4244 [Steam Early Access] - гра на стадії розробки
Гру додав : orlada | 05.04.2017 02:18
Рейтинг : 0(0)
Northgard — це стратегічна гра від творців чудової серії Evoland, просочена скандинавською міфологією, де відважні дослідники відкривають абсолютно новий для себе світ, наповнений таємницями і небезпеками.
Planetoid Pioneers. Contributor Edition [4.0 Build] - гра на стадії розробки
Гру додав : orlada | 04.04.2017 19:07
Рейтинг : 0(0)
Planetoid Pioneers - новий проект студії Data Realms, творців прекрасною Cortex Command. Гра являє собою платформер, пісочницю із чесною фізикою, в якій гравець опиниться на місці космічного десантника, який намагається знищити різну живність на слабо вивчених планетах. Щоб процес вивчення і знищення був особливо цікавий, розробники пропонують велику кількість озброєння, а також просунуту систему крафтінга. У своїх пригодах Ви зможете натрапити на різноманітні ресурси, креслення та інші примбамбаси, які потім можна буде використовувати, щоб скрафтити ракетницю, кулемет або інше спорядження. До того ж, якщо Ви досить посидючі і везучи, Ви навіть зможете скрафтити особливі засоби пересування та всіляку техніку! Графіка в Planetoid Pioneers повністю намальована вручну і несе в собі відбиток авторської любові).Нагороди:• "Best Trance Game"• Game Connection America 2016 • Development Awards