Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Скачати гру World of Goo v1.30 ru - повна російська версія

Скачати гру World of Goo v1.30 ru - повна російська версія
• Тип ігри / Game Type: повна версія
• Розмір / Size: 60 мб.
• Мова гри: російська, англійська
Прикольна креативна головоломка з чумовым оформленням і реальною фізичною моделлю. Мета - збираючи складні конструкції з маленьких GOO'личек, дістатися до трубопроводу, огинаючи різні перешкоди. Гра завоювала купу нагород і позитивних відгуків.У версії 1.30 виправлені недоліки першого релізу.
World of Goo v1.30 ru - повна російська версія World of Goo v1.30 ru - повна російська версія - фото 2 World of Goo v1.30 ru - повна російська версія - фото 3 World of Goo v1.30 ru - повна російська версія - фото 4 World of Goo v1.30 ru - повна російська версія - фото 5

World of Goo - один з самих незвичайних проектів цього року, який ще до релізу встиг завоювати кілька нагород і любов геймерів по всьому світу. Гра стала відкриттям жовтня не тільки для любителів аркад, але і для багатьох користувачів. Основне завдання гравця - за допомогою забавних липких кульок долати різні перешкоди, вибудовуючи з них потрібні конструкції.

Дизайн кожного рівня в грі унікальний, кожен раз гравцеві доведеться придумувати нові способи досягнення мети. У грі кілька видів кульок з різними властивостями, оригінальне оформлення і атмосферне саундтрек. Також не варто забувати про прикольний "сюжет" (знають англійську зацінять) і саме оформлення концепту. Ну а передостанній світ і зовсім є данина пам'яті хорошим старим іграм.

Системні вимоги:
Операційна система: Windows: XP / Vista / 7 / 8
Процесор: 1 ГГц
Оперативна пам'ять: 512 Мб
Відеокарта: 64 Мб, підтримкою DirectX 9.0
Звукова карта: сумісна з DirectX
Жорсткий диск: ~100 Мб вільного місця на ЖД.

УВАГА:
• У папці з грою є файлик Toggle Rus_Eng.cmd, запусти його, щоб перейти до англійської версії і назад до російської.

Світ goo-це неодноразово нагороджена фізична будівельна головоломка, повністю створена лише двома хлопцями. Перетягніть кульоки ГУУ, щоб побудувати структури, мости, гарматні ядра, цепеліни, і гігантські язики. Мільйони goo кульок, які живуть у красивому світі goo цікаво досліджувати - але вони не знають, що вони знаходяться в грі, або що вони дуже смачні.
Красиві саундтреки, прекрасна графіка, приголомшливі головоломки, змішуючи з привабливими кульоками ГУУ, і ви отримаєте захоплюючий геймплей і пригоди які Ви не забудете ніколи.
Переглядів : 351
0
Поділіться грою з друзями!

Коментарі

Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array