Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Скачати гру Particle Fleet: є поява v1.1.4 - повна версія

Скачати гру Particle Fleet: є поява v1.1.4 - повна версія
• Тип ігри / Game Type: повна версія
• Розмір / Size: 396,8 мб.
• Мова гри: англійська
Particle Fleet: є поява - чудова інді-стратегія від творців серії Creeper World, в якій ви опинитеся в самому центрі конфлікту між людством і расою величезних і дивних створінь!
Particle Fleet: є поява v1.1.4 - повна версія Particle Fleet: є поява v1.1.4 - повна версія - фото 2 Particle Fleet: є поява v1.1.4 - повна версія - фото 3 Particle Fleet: є поява v1.1.4 - повна версія - фото 4 Particle Fleet: є поява v1.1.4 - повна версія - фото 5

Particle Fleet: – космічна стратегія з елементами пісочниці і великим акцентом на фізику від творців серії Creeper World. Вам пропонується стати на чолі флоту, зібраного з детально настроюються кораблів, і протистояти загрозі, іменованої Particulate. Супротивники в цій грі більше схожі не на самостійні кораблі, а на величезні лавини частинок, які намагаються захопити Ваші позиції.

У Particle Fleet: можна як редагувати наявні кораблі, так і створювати з нуля. Крім цього передбачений редактор рівнів з багатим набором функцій.

«Particle Fleet:» - гра, яка за допомогою елементів жанру стратегії розповідає історію про напад на людський флот величезною раси дивних створінь. Здавалося б, ніхто не може вижити в космосі без скафандра або ж гарного корабля, однак ці невідомі форми життя виглядають як натовп округлих об'єктів, і при наближенні вони зможуть атакувати вас з великою втратою. Тому, вам необхідно займатися кастомізацією військових судів, а також можна створити свої моделі з нуля, які будуть володіти потужним озброєнням, але тут треба думати про розподіл ресурсів, так що є необхідність думати про вибудовування рядів різних класів кораблів для застосування атакуючої і захисної тактики проти ворога.

Якщо ж у вас є крейсера з великим важким озброєнням, то напевно броня і енергетичні щити у них слабкі, так що їх варто віддалити від фронту, закривши сильно броньованими суднами. Також варто нагадати, що не можна підпускати супротивників занадто близько до свого флоту, тому що це загрожує поразкою, адже на такій маленькій відстані ви не встигне відстрелити всіх ворогів. Також з часом можна поліпшити оснащення своїх крейсерів, що дозволить розбивати інопланетян швидше і ефективніше використовувати свою армію, і ще тут реалізований редактор для створення власних рівнів.

Переглядів : 594
0
Поділіться грою з друзями!

Коментарі

Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array