Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Скачати гру Osmos v1.5.6 [RUS] + v1.6.0.1216 [ENG] - повна російська версія

Скачати гру Osmos v1.5.6 [RUS] + v1.6.0.1216 [ENG] - повна російська версія
• Розробник / Developer: Hemisphere Games
• Тип ігри / Game Type: повна версія
• Розмір / Size: 18 мб.
• Мова гри: російська, англійська
Оригінальний симулятор еволюції мікроорганізму. Нам належить грати органічної клітиною, яка переміщується "випльовуючи" частинки самої себе, при цьому зменшуючись в розмірах. Щоб поповнювати внутрішні резерви - необхідно поглинати організми, які менше тебе за розміром.У грі 47 рівнів, релаксуючий геймплей, атмосферна фонова музика реалістичні траєкторії польотів клітин по орбіті.До РОСІЙСЬКОЇ ВЕРСІЇ гри додана нова англ. версія v1.6.0.1216!
Osmos v1.5.6 [RUS] + v1.6.0.1216 [ENG] - повна російська версія Osmos v1.5.6 [RUS] + v1.6.0.1216 [ENG] - повна російська версія - фото 2 Osmos v1.5.6 [RUS] + v1.6.0.1216 [ENG] - повна російська версія - фото 3

Ласкаво просимо у світ Osmos. Світ, заснований на фізичному геймплеї, з чарівними спецефектами. Світ, в якому панує мінімалізм, а на тлі звучить електронний саундтрек.

Ваша мета полягає в тому, щоб рости, поглинаючи інші організми. Переміщатися, вивергаючи частинки себе. Але бути обережним: чим більше ти рухаєшся, тим менше ти стаєш.

Розслабся і занурся в цей дивовижний світ з сотнями мікроорганізмів, щоб обігнати їх у розвиток раз і назавжди.

Системні вимоги

Операційна система: Windows (XP/Vista/7)
Процесор: 1 GHz
Оперативна пам'ять: 512 MB
Відеокарта: OpenGL
Звукова карта: Сумісна з DirectX 9.0 c
Вільне місце на диску: 33 MB

Нескінченність завжди притягувала погляди вчених і мрійників, вона здатна розповісти про багато що, навести на правильні роздуми і розповісти про еволюції та історії всесвіту. Сюжет простий, дія розгортається в далекому куточку космосу, в самому початку всіх часів. Простір і матерія тільки почали створюватись і окремі їх види стали утворювати новий світ.

У аркада Osmos, встановити її на комп'ютер можна абсолютно безкоштовно, гравець стане керувати першим одним з перших розумних «істот», схожим на планету, що складається з своїх точних копій, але в дещо зменшеному розмірі. щоб не дати собі охолонути і розпастися, підопічний має поглинати подібних істот, пересуваючись по безкрайніх просторах і намагаючись не зустріти особин, що перевершують по масі і виду.

Основною особливістю геймплея є управління над ходом часу, гравець може уповільнювати або прискорювати, у відповідності з цілями і ситуаціями. Герой пересувається по світу, використовуючи реактивну тягу, внаслідок чого зменшується в розмірах. Як тільки розмір підопічного став вкрай малий, або ж він був поглинений іншими, більш розвиненим істотою – рівень закінчується.
Переглядів : 364
1
Поділіться грою з друзями!

Коментарі

Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array