Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Скачати гру Infested Planet v1.10.9 - повна версія

Скачати гру Infested Planet v1.10.9 - повна версія
• Розробник / Developer: Rocket Bear Games
• Тип ігри / Game Type: повна версія
• Розмір / Size: 66 мб.
• Мова гри: англійська
Infested Planet - свого роду продовження відмінною міні-стратегії Attack of the Paper Zombies. Більш детально про відмінності та нововведення Ви можете почитати в огляді розміщеному всередині новини.Гра ОНОВЛЕНА до v1.10.7 до v1.10.9. Список змін всередині новини.
Infested Planet v1.10.9 - повна версія Infested Planet v1.10.9 - повна версія - фото 2 Infested Planet v1.10.9 - повна версія - фото 3 Infested Planet v1.10.9 - повна версія - фото 4 Infested Planet v1.10.9 - повна версія - фото 5

Infested Planet - це явний сіквел, а не просто те ж саме в інший обкладинці. Змін дуже багато. Насамперед класів солдатів тепер не три, а шість. Спробував поки не всі, але точно можу сказати, що класи дуже різняться і всім можна знайти застосування.

Будівель тепер теж шість, а крім того з'явилося шість видів технологій. Ті чи інші види технологій активуються за очки, які можна видобути, захопивши точку або потягнувши контейнер фіолетового кольору. Суть технологій - ті чи інші апгрейди. Скажімо, шостий людина в загоні або регенерація. Здається на моєму ноутбуці гра пригальмовує, але і без того партії стали помітно довші, ніж в приквелі.

Ворожі точки тепер захопити дуже непросто. Звичайно, у гравця тепер більше інструментів, а значить і більше можливих тактик, та тільки й противник не ликом шитий. Деякі мутації (типу атаки клонів або заміни турелей на агресивних вартою) здатні не просто принести купу проблем, але і взагалі звести на нівець всі попередні зусилля. Тому поки що доводиться кілька разів стартувати карту заново, щоб підлоштуватись  до поля бою, на якому можна було б спробувати здобути над комп'ютером верх.

Ще однією з головних відмінностей "Infested Planet" від "Attack of the Paper Zombies" є те, що окуляри завжди можна перевести, помінявши одні апгрейди на інші без штрафів. Не виходить взяти ворожу позицію? Замість загону з двох солдат з автоматом і трьох з дробовиками, робимо загін з чотирьох автоматників, одного огнеметчика і ставимо їм підтримку мортиру. Ворог наїжився турелями і вуликами? Міняємо апгрейд автоматичної побудови і міні турелей на своїх точках на снайпера. Загалом, система дуже гнучка.

Інопланетяни постійно мутують. В один момент ваші дробовики будуть рвати цілі Орди, але надалі прибульці отримають додаткову, "противопульну" броню. Ви повинні адаптуватися. Оснастити вашу команду стелс костюми, кулеметами, гранатометами - ваші команди будуть вирішувати результат битви.

Infested Planet - це дуже активна і міні масштабна гра, в якій вам належить зіштовхнути лобами групу солдатів і полчища інопланетних монстрів. уявіть, 5 елітних крутих солдатів, які озброєні до зубів, а проти них 100 тисячні натовпи інопланетян! Ви будете оточені з усіх боків - так що тут просто силою не перемогти, вам доведеться проявити кмітливість і хитрість.
Ворог наближається до того, щоб зімкнути свої ряди навколо вас. Вашим солдатам вже загрожує тотальний розгром, відступати нікуди, залишається тільки битися. Звичайно, вас ще обороняють робо туреллі, але їх не вистачить надовго, їх вогонь вже починає затухати. Ще якусь мить і чужі проникнуть в вашу базу, тоді всьому прийде кінець. Які накази ви віддасте?

Ваш єдиний шанс - дати команду групі відступати і на шляхах відходу звести нову тимчасову базу, яка повинна буде якийсь час знову утримати потік інопланетян. Ви можете пожертвувати першою лінією, щоб отримати трохи екстра часу. Зберіть команду воєдино і приготуйте на бій їх серйозним озброєнням і лазерними гарматами. Підійміть автоматичну турель, яка буде прикривати ваш тил. І поки інопланетяни будуть зайняті тим, що розправляються з автоматичними гарматами, у вас буде шанс обійти їх і атакувати з тилу. бути може, ще є шанс на перемогу. А ні, здалося.

Системні Вимоги:
MINIMUM:
OS:Windows XP or later
Процесор:2.2 GHz
Memory:1 GB RAM
Graphics:256MB OpenGL 2.1 Compartible
Hard Drive:300 MB HD space

v1.10.9:
Поліпшили розвідника
Cтазис робить ворогів невразливим
Додано плаваюче повідомлення, якщо ви намагаєтеся атакувати невразливий обєкт
Виправлена група
• Додано "зварювання" візуальний ефект для будівельних конструкцій
Переглядів : 406
1
Поділіться грою з друзями!

Коментарі

Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array