Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Скачати гру Creeper World 3 v2.12 - повна версія

Скачати гру Creeper World 3 v2.12 - повна версія
• Розробник / Developer: Knuckle Cracke
• Тип ігри / Game Type: повна версія
• Розмір / Size: 93 мб.
• Мова гри: англійська
Після півтора років розробки Вергілій Уол випустив третю частину довгоочікуваної космічної інді-стратегії Creeper World. Гра досить унікальна в своєму роді, незважаючи на візуальну простоту Creeper World 3, її сюжетна історія і геймплей просто чудові, і затягнуть будь-якого стратега на багато годин!
Creeper World 3 v2.12 - повна версія Creeper World 3 v2.12 - повна версія - фото 2 Creeper World 3 v2.12 - повна версія - фото 3 Creeper World 3 v2.12 - повна версія - фото 4 Creeper World 3 v2.12 - повна версія - фото 5

Creeper World - серія стратегій в реальному часі з незвичайною графікою. Ця гра запросто може викликати звикання у любителів RTS. Спочатку все може здатися дуже дивним, але як тільки гравець втягується в боротьбу з повзучим тираном зупиниться буде нелегко, жага до перемоги візьме своє.

Далеке майбутнє, рік 13271. Люди колонізували тисячі світів по всій галактиці. Спочатку все йшло добре, тисячі років людство не знало бід і продовжувало своє розширення в глибокий космос, але потім з'явився Повзун (англ. Creeper) і все змінилося. Знайдена форма життя - Повзун була дуже древньої, деструктивною і ксенофобською. Вона почала завойовувати світи людей, переповзаючи від планети до планети, вбиваючи трильйони людей. У перші ж дні 50 планет було захоплене "крипером" і 500 мільярдів чоловік були безжально знищені невідомої раніше формою життя.

І ось, настав час, коли creeper завоював практично всі світи, на яких мирно існувала людське життя. Залишилося лише близько 50 тисяч людей, присутніх на планеті Надія (англ. Hope). Все, що від них залишилося - письмена старця і бажання вижити будь-якою ціною. Вони побудували мобільний космічну станцію - Місто Одіна (англ. Odin City)...

Переглядів : 476
0
Поділіться грою з друзями!

Коментарі

Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array