Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Скачати гру Craft The World + 2 DLC - повна російська версія

• Тип ігри / Game Type: повна версія
• Розмір / Size: 300+мб.
• Мова гри: російська
Craft The World - захоплююча пісочниця з елементами стратегії і RPG, яка є сумішшю таких ігор як Dungeon Keeper, Terraria, Starbound і Dwarf Fortress!Вам належить займатися збором різноманітних ресурсів, крафтом безлічі предметів, спорудою величезних фортець, і звичайно ж битвами з небезпечними монстрами!
Craft The World  + 2 DLC - повна російська версія Craft The World  + 2 DLC - повна російська версія - фото 2 Craft The World  + 2 DLC - повна російська версія - фото 3 Craft The World  + 2 DLC - повна російська версія - фото 4 Craft The World  + 2 DLC - повна російська версія - фото 5
Вам належить управляти племенем гномів, які будуть виконувати ваші вказівки. Допомагайте їх добувати їжу і речі, досліджувати наповнений таємницями світ, і битися з ворогами за допомогою магії.


Для початку хочу сказати, що я дуже обережно ставлюся до всіх клонів майнкрафта або який черпає з нього ідеї проектів. Пісочниці з виживанням, крафтінгом і відкритим світом, вже багато років не дають спокою розробникам. Після грандіозного успіху майнкрафта, вони виходять регулярно, в 3D в 2D, у вигляді модів, доповнень, міні флеш ігор і т. п. Все хочуть шматочок пирога.

Так от, Craft The World я спалив у steam ще на бета доступі і природно купувати не став. Подивившись ролики, я тягнув її з інету. Чесно, не очікував чогось особливого. Але коли почав грати просто випав з реальності на добу. Гра Craft The World стократно перевершила всі мої очікування і чим довше я в неї грав, тим сильніше вона затягувала.

Останній раз я так захоплено щось будував, крафтил і виживав — майнкрафте. Разом з напарником, я нагромадив немаленьке поселення, а потім добрався і убив дракона в іншому світі. Це були незабутні пару днів...

Після того, як я відсахнувся від монітора, тут же промайнула думка: «Це довбаний наркотик!» На наступний день я вирішив зайнятися справами, раскидаться з магістерською дисертацією і оглянути принесений неробочий системний блок. Але як я не намагався зосередитися, всі думки були тільки про цих безглуздих гномів. Я зрозумів, поки я не пройду цю гру, нормально чимось займатися я не зможу. Довелося відкласти справи, і коли перший ігровий світ був осилен, інтерес до гри вщух.

Craft The World стратегія пісочниця дуже схожа на старенький симулятор бога Black and white 2. Магія, розвиток, острови, завдання, система, контролю і т. п. Хто грав, той мене зрозуміє. Гра увібрала все найкраще з B&W, може, тому так і зачепила.

Геймплей Craft The World
Основою геймплея є координація робіт гномів з видобутку ресурсів, їжі, війни, створення амуніції та будівництва жител (тунелів, будинків, мостів, пасток тощо) Гравець тикає в об'єкт і ось через мить, браві гноми поспішають виконати його вказівку. Працьовитий народ при можливості, тут же бере всі ресурси на склад.

Простіше кажучи, ви гномий бог, що допомагає їм виживати, воювати, вести забудову і т. п. Крім цього ви можете вибрати окремого працівника і взятися за його пряме управління. За допомогою дерева технологій ви можете вивчати різні напрями в розвитку вашого народу. Ну а тепер докладніше про все.

Пісочниця
Світ у грі представлений у вигляді випадково згенерованої обмеженої області в 2D. На ній розташовані два основних ігрових простору. Це поверхня і підземелля. На поверхні міститься більшість необхідних для виживання ресурсів типу дерева, води, їжі і т. п. По ній гуляють всякі їстівні тваринні, деякі вороги (Нежить на цвинтарі, гобліни). Сонячне світло сприяє зростанню рослинності, проливні дощі наповнюють водойми.

Під землею знаходиться велика кількість корисних копалин необхідних для створення сотень корисних матеріалів у будівництві, війні та й загалом, у виживанні. Крім ресурсів у вигляді: піску, каменю, заліза, вугілля, срібла, золота, міфріла, дорогоцінного каміння, екзотичних рослин і мешканців тощо, можна знайти стародавні скарбниці, таємні кімнати, занедбані катакомби і втрачені портали.

Ігрові світи відрізняються великою кількістю певних ресурсів, особливостями клімату і наявністю особливих ворогів. Ви можете зустріти нові істоти, нові ресурси, а отже будуть відкриватися нові рецепти крафта. У крижаному світі так взагалі можна створити власний крижаний замок!

Розміри карти, а також її особливості залежать від світу, в якому ви починаєте гру. Це може бути дощовий або посушливий світ. Це може бути рівнина гірська місцевість. У компанії параметри є статичними, але зате ви можете створити власний одиночний світ, у якому вільні задати будь-які умови гри.

Крафтінг
Створення їжі, будматеріалів, амуніції і т. п. є одним з головних розваг у грі Craft The World. У ній можна створити цілу купу всякого корисного барахла. Починаючи з життєво необхідних речей, типу зброї, будматеріалів, інструментів для робіт, їжі, броні і закінчуючи спеціальної магією, зіллям і прикрасами інтер'єру.

Гра надає величезний вибір у створенні предметів. Левову частку з яких займають, так звані речі для прикраси (затишку). У режимі компанії гравці зможуть розвивати гілку технологій, що дозволяє поступово просуватися по науковому древу. Система крафтінга не запарена, інтерфейс дуже зручний. Рецепти відображаються в меню, нічого вгадувати або підбирати не потрібно.

У вільній грі, можна вибрати режим, де всі рецепти і технології доступні відразу. Хоч на п'ятий день крафти броню з міфріла, лише б ресурсів вистачило. (Зараз, після оновлення, дерево виглядає трохи інакше).

Прокачування
При виконання певних умов (завдань), а також за вбивство монстрів, ви будете отримувати досвід, а по досягненню рівня у вашу групу будуть додавати по одному новому гномові. Чим вище рівень, тим більше населення вашого світу, а отже сильніше військова міць і робоча віддача.

Крім прокачування вашої персони, самі працівники також можуть підвищувати власну кваліфікацію. У кожного гнома є певні навички, що характеризують його, як майстра в певній галузі. Збираючи книжки з навичками, ви можете прокачувати ваших трудяг. При цьому частина умінь ви привласнюєте самостійно. Тобто можна з легкістю створити хорошого, шахтаря з відповідними характеристиками (видобутку і скелелазіння) або ж створити мисливця на дичину, домашнього кухаря умільця або ж воїна.

Магія
На додачу до всіх не маленьким можливостям, розробники додали ще й магію! В арсеналі гравця будуть повноцінні заклинання, які здатні створювати телепорти, викликати вогненний дощ на голови ворогів, ростити дерева і навіть викликати демонів помічників! Магія дозволяє гравцеві значно полегшити життя гномам, а іноді без неї взагалі не обійтися.

Приміром, заклинання «загальний збір» змушує зібратися ваших гномів в певній точці. Неважливо для чого, захисту або організації військового походу — без даної магії контролювати расползшихся по всій карті гномів дуже проблематично.

Військове ремесло
Звичайно, спокійно розвиватися ми не зможемо. У грі буде повно небезпек і ворогів, спраглих умертвити бородатих шахтарів. Крім природних небезпек типу глибоких водойм, прямовисних скель, обвалів у шахтах, лави і т. п. Існує ще ціла купа ворогів, які переслідують власні цілі.

Хтось побажає просто вбити ваших старателів, а хтось захоче поживитися скарбами зі складу. Захищатися доведеться в будь-якому випадку, з невеликим інтервалом на ваше поселення будуть нападати всілякі вороги. Час наступної атаки відображається на екрані. Організація оборони і бойові операції зі знищення ворожих таборів завдають не менше задоволення, ніж крафтінг і повзання по шахтам. Ворогів багато, і якщо не відбудовувати захист, то вони гарантовано за ніч пронесуть ваших «накачаних» робітничків і раскурочат будинок.

Якщо ви навіть навчитеся відбивати атаки на поверхні, а ваша фортеця виявиться воістину неприступною, під землею доведеться розраховувати тільки на свій меч. Спускаючись в шахти і вкапываясь в глибину, ви можете потривожити дуже небезпечних створінь. Звичайно, Балрога вам не розбудити, але там все ж зустрічаються не менш страшні і небезпечні істоти, здатні впоратися навіть з добре озброєною групою.

Один раз мені довелося навіть завалити цілий тунель з того, що один з гномів прокопался в якийсь мурашник, де його тут же зжерли, а після чого пройшовши по шахті наверх, продовжили бійню вже в житлових приміщеннях. Такої атаки знизу я не очікував, тому трупів було багато. Мурахи, демони, варти — це ще квіточки, а от зустріч з істотою з самого центру землі (у лави), змусить вас розщедритися на створення зілля лікування і хорошого зброї з бронею.

Будівництво
Можливостей для споруди і у грі вистачає. Розгулятися фантазії є де, звичайно в 3D можливостей завжди більше, але для 2D іграшки, типу Craft The World буває надає досить багато різноманітних можливостей. Блоки складаються по-різному, і при бажанні можна змінити їх вигляд і форму.

Декоративних об'єктів в грі дуууже багато, захочеш прикрасити своє королівство і точно не будеш обділений. Намагаючись поставити хоча б по одному об'єкту, я відгрохав величезну будівлю, дахом цепляющее хмари, а під землею було ще з п'ять поверхів. Проматывая древо технологій, дивуєшся, як багато всього там. Осиливши перший світ, я не відкрив ще 2/3 технологій.

Режим прямого управління.
Цей режим спеціально придуманий для любителів власними руками, будувати щось, копати тунелі або воювати. Ходіть, лазайте, стрибаєте, копаєте або б'єтеся. Таке режим незамінний при роботі на дуже небезпечних висотах, поруч з лавою або ж в тилу ворога. Так як ІЇ не завжди адекватно реагує на ворогів і завдання. Потонути в озері намагаючись дістати шматок дерева з дна або стрибнути в прірву їм, як два пальця «обосфальт». Добре хоч гра попереджає, якщо хтось залипнув і ось-ось розлучиться з життям.

Графіка
Картинка у Craft The World не вражає чудовими краєвидами, так і ставка робилася явно не на неї. Це цілком собі класична мультяшна графіка притаманна майже всім 2D проектів даної тематики.

Загальна...
Craft The World приголомшливий проект, який зведе з розуму всіх любителів крафтить, виживати і будувати.

Особливості гри:
* Симулятор Бога — керуйте селом гномів, змушуйте їх добувати ресурси, атакувати монстрів, будувати будинки. Ви повинні гномів забезпечувати їжею та одягом, а також допомагати їм у битвах з допомогою магії. На початку гри у вас тільки один гном, їх кількість збільшується з отриманням вами досвіду.
* Пісочниця — кожен світ, як і, наприклад, в Террарии, випадково згенерований. Є різні биомы начебто ліси або пустелі. Глибоко під землею можна знайти скарби.
* Крафтінг — створення предметів у грі досить просте і зроблено в стилі Майнкрафта. Є поле 3х3 клітки, в якому розміщуються інгредієнти речі. Ви можете створити безліч речей, на зразок зброї, броні, їжі, блоків для будинків і так далі.
* Стратегія — ви керуєте гномами, але, крім них, є й інші фентезійні істоти, ніби скелетів. Вони будуть нападати на село, так що потрібно будувати міцні стіни, захисні вежі, різні пастки.

Переглядів : 566
0
Поділіться грою з друзями!

Коментарі

Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array