Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Скачати гру CastleStorm v1.0.0.1 + 2DLC - повна версія

• Розробник / Developer: Zen Studios
• Тип ігри / Game Type: повна версія
• Розмір / Size: 424,7 мб.
• Мова гри: російська
CastleStorm - барвиста двомірна гра поєднує в собі цілу низку жанрів - tower defence, RTS і багато іншого. Вступайте у війну між Вікінгами і Лицарями, виберіть відповідну роль і використовувати сильні сторони кожної раси, щоб домогтися переконливої перемоги!Гра ОНОВЛЕНА ВШИТИЙ DLC "The Warrior Queen". Детальніше про DLC всередині новини.
CastleStorm v1.0.0.1 + 2DLC - повна версія CastleStorm v1.0.0.1 + 2DLC - повна версія - фото 2 CastleStorm v1.0.0.1 + 2DLC - повна версія - фото 3 CastleStorm v1.0.0.1 + 2DLC - повна версія - фото 4 CastleStorm v1.0.0.1 + 2DLC - повна версія - фото 5

У грі CastleStorm протистояння лицарів і вікінгів у руйнівної середньовічної війні реалізовано на основі двомірної фізичної моделі. Для управління боєм в реальному часі в розпорядженні гравців міць артилерії давньої, нищівні штурмові атаки і могутні заклинання! У грі передбачені сюжетні одиночні кампанії, редактор конфігурації замків, мережевий багатокористувацький режим, кооперативний режим і багато інші можливості.

Системні вимоги:
Операційна система: Windows XP / Windows Vista/ Windows 7/ Windows 8;
Процесор: Dual Core CPU @ 2.00 GHz;
Оперативна пам'ять: 1 GB;
Місце на жорсткому диску: 800 MB;
Звуковий пристрій: сумісне з DirectX 9.0;
Відеокарта: GeForce 8600 / Radeon HD 3670 / Intel HD 4000.Королева Воїн
Хай живе Королева-воїн, новітний продукт експансії. Новий клас елітні Вікінги до ваших послуг і готові виконувати ваші команди, коли ви поведете їх у пошуки помсти проти сумнозвісного начальника Ramhorn. Доповнення Королева воїнів це нові битви, новий день, новий елітний клас Вікінг воїн, нові рівні виживання, і багато нової зброї і досягнень.

Від ізгоя до Спасителя:
У цьому епізоді війна триває з 'від ізгоя до Спасителя', з новою кампанію, нові герої, новий рід військ-Королівська варта, нова зброя, нові досягнення і все нове! Поведіть свою нову армію в бій.
Переглядів : 448
1
Поділіться грою з друзями!

Коментарі

Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array