Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

Скачати гру Ballance / Баланс - повна російська версія

Скачати гру Ballance / Баланс - повна російська версія
• Розробник / Developer: Cyparade
• Тип ігри / Game Type: повна версія
• Розмір / Size: 424,7 мб.
• Мова гри: російська
Перед вами — тривимірна логічна головоломка з нескінченно захоплюючим і затягуючим ігровим процесом. Мета гри — використовуючи сили гравітації, провести невелику кульку крізь лабіринт найрізноманітніших і химерних механізмів. По мірі проходження Балансу завдання стають все витонченішими, і вам буде потрібно проявити максимум спритності і винахідливості, щоб успішно пройти всі випробування.
Ballance / Баланс - повна російська версія Ballance / Баланс - повна російська версія - фото 2 Ballance / Баланс - повна російська версія - фото 3 Ballance / Баланс - повна російська версія - фото 4

Ballance — явище штучне. Такі подарунки індустрія підкидає нам вкрай рідко. Тим не менш — зустрічайте: аркадна головоломка, заснована на законах фізики, виконана в нестидному 3D і поширювана шановним видавцем Atari.

Керуючи дерев'яною кулькою, нам належить провести її по спеціальних жолобах через величезні рівні-лабіринти. Періодично на шляху зустрічаються спеціальні "трансформери", за допомогою яких кулька змінює матеріал. Всього існує три способу: дерев'яний, кам'яний і паперовий. У кожного свої особливості і недоліки. Так, кам'яне вміє штовхати важкі об'єкти, але категорично не закочується на круті підйоми. Майже невагомий паперовий не може зрушити з місця рівним рахунком нічого, зате ширяє під натиском повітря і з легкістю підіймається вгору під будь-яким кутом. Дерев'яний — нейтральний стан, в якому ви будете проводити більшу частину часу.

Системні вимоги

Операційна система: Windows XP, Vista, 7
Процесор: 2.4 Ghz Dual Core CPU
Оперативна пам'ять: 1024 МБ ОЗУ
Відеокарта: 512MB
Звукова карта: Сумісна з DirectX 9.0 c
Вільне місце на диску: 320 MB

Головоломка, де потрібно просто пройти рівень. Їх у грі всього 13. Кожен наступний рівень складніше попереднього. Перед гравцем встають різні проблеми у вигляді мостів, гойдалок, маятників та іншого. Є життєвий ліміт, який витрачається при падінні з конструкцій. Фізика гри максимально реалістична. В розрахунок взято всі фізичні особливості матеріалів.
Цікавим нюансом гри є можливість змінити матеріал кулі і його фізичні властивості. На вибір три стани: дерево, папір, камінь. Щоб змінити матеріал кулі, потрібно поставити його на певний трансформатор.
Суттю гри, проходження рівня за мінімальну кількість часу з найменшою втратою очок. В процесі проходження рівня можна збирати життя і окуляри. Архітектура і основні закони механіки і фізики, ось на що треба спиратися для проходження рівнів в Ballance.

Особливості гри:
У кожного матеріалу є свої властивості. Паперовий шар легкий, вільно підніметься вгору, але не може пересувати предмети. Деревинка практично придатна у всьому. Камінь - легко штовхає всі предмети, дуже інертний, але не може підніматися по крутих схилах. Дуже якісний інтегрований движок. Досить потужний графічний движок. DirectX 8.1 з підтримкою дозволу 1600*1200.
Переглядів : 375
0
Поділіться грою з друзями!

Коментарі

Поки що коментарів немає.
Додати коментар
Array