Сайт в режиме тестирования, извините за временные неудобства!

У мережу потрапили перші кадри з Call of Duty: WWII

У мережу потрапили перші кадри з Call of Duty: WWII, з сеттінгом часів Другої світової війни

 
На просторах глобальної павутини з'явилися перші зображення нової частини серії Call of Duty. Судячи з усього, Другу світову війну вибрали в якості сеттінга для нового шутера.

Як стало відомо, ряд зображень з артамі в мережу злив той саме джерело, який у минулому році злив інформацію про Call of Duty: Infinite Warfare. На цей раз він опублікував 6 зображень з бокс-артами і постерами з нової гри під назвою Call of Duty: WWII.

Повідомляється, що розробкою нової частини серії займається студія Sledgehammer Games. По всій видимості, команда вирішила повернути серію до її коріння на тлі слабкого інтересу до футуристичним пейзажам минулих частин серії. Тим не менш, всі подробиці про нову гру поки залишаються під завісом таємниці.

Call of Duty: Infinite Warfare розкритикували з моменту появи дебютного трейлера. Ролик зібрав рекордну кількість негативних оцінок, а сама гра після офіційного релізу була сприйнята геймерами дуже холодно. За даними, представники Activision пізніше зізналися, що допустили помилку і, судячи з усього, вирішили виправити стан справ. На тлі успіху Battlefield 1 з місцем дії у часи Першої світової війни, Call of Duty: WWII, можливо, допоможе повернути серії колишню славу.


    
29.03.2017 00:33
000
orlada
1126
Пока комментариев нет.
Добавить комментарий
Array